CENTRUM PSYCHOTERAPII
PlayPause
Full screenExit full screen
Slider

AKTUALNOŚCI

NABÓR DO GRUPY PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ

Grupę tworzy od 4 do 8 osób. Ma charakter półotwarty, co oznacza, że w różnych momentach trwania grupy uczestnicy z niej odchodzą, a dołączają nowi. Oferowana psychoterapia nie ma wyznaczonego terminu jej zakończenia. Każdy uczestnik pozostaje w grupie terapeutycznej tak długo, jak tego potrzebuje. Zwykle jest to rok albo kilka lat.

Grupa prowadzona jest w nurcie analizy grupowej, której teoria i praktyka łączy w sobie nurt psychoanalityczny, nurt społeczny oraz nurt analizy stosowanej. Celem analizy grupowej jest uwolnienie uczestnika od sił, które hamują jego osobisty rozwój i nie pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości.

Zapraszam osoby, które chcą dowiedzieć się, jak minione przeżycia oraz procesy nieświadome wpływają na obecne problemy i kłopoty. Podczas psychoterapii grupowej wcześniej czy później nastąpi odtworzenie najwcześniejszych relacji z osobami znaczącymi (rodzicami, opiekunami). Można je wówczas analizować i przekonać się, jakie wzorce relacji interpersonalnych dominują w życiu oraz jakie trudności uniemożliwiają satysfakcjonujące więzi. W bezpiecznych warunkach grupa stwarza możliwość zmiany zachowań, które działają negatywnie na relacje z ludźmi, wypracowania nowych umiejętności interpersonalnych, a co za tym idzie lepszego radzenie sobie z trudnościami życiowymi i rozwoju osobistego.

Rozpoczęcie terapii grupowej poprzedzone jest spotkaniami indywidualnymi, które służą diagnozie, zdefiniowaniu obszaru trudności i przygotowaniu do rozpoczęcia analitycznej terapii grupowej.

Osoby zainteresowane proszę o zapisy na spotkanie konsultacyjne!

Kontakt: tel. +48 502 382 836 lub e-mail: kontakt@centrum-psychoterapii.com.pl

Czas trwania grupy: grupa pół-otwarta.

Koszt: 80 zł za jedno półtoragodzinne spotkanie grupy / 320 zł za cały miesiąc. Dołączenie do grupy poprzedzone jest sesjami konsultacyjnymi.

Cena jednej sesji konsultacyjnej do grupy: 120 zł / 50 min.

Planowany termin rozpoczęcia grupy to wrzesień 2021 roku. Do czasu rozpoczęcia grupy osoby zgłaszające się mogą uczestniczyć w terapii indywidualnej prowadzonej przez prowadzącą grupę.

Planowany termin spotkań: wtorki godz. 19:00-20:30 (90 minut).

Miejsce spotkań: Centrum Psychoterapii Milena Wasiak, ul. Wyspiańskiego 10, Gostynin.

Prowadząca: Milena Wasiak, psycholog, psychoterapeuta, analityk grupowy.

OFERTA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Facebook Slide Likebox