CENTRUM PSYCHOTERAPII
PlayPause
Full screenExit full screen
Slider

O MNIE

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Wydziale Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Umiejętności zawodowe doskonaliłam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (Szpital Tworkowski), głównie w Psychiatrycznym Zespole Leczenia Środowiskowego. Pracowałam również w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie Szpitala Tworkowskiego.

Obecnie współpracuję z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "Medyk" Sp. z o.o. w Kutnie (Poradnia Zdrowia Psychicznego) oraz z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej „Medicus” Gostynin Spółka z o.o. jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego i specjalista terapii środowiskowej w Zespole Leczenia Środowiskowego.

Posiadam certyfikat Specjalisty Terapii Środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyłam część teoretyczną czteroletniego podyplomowego kursu psychoterapii prowadzonego w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW w Warszawie. Program posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego /SNP PTP/ i rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jestem pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
Ponadto jestem członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej RASZTÓW, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem The International Society for Psychological and Social Approaches to Psychosis (ISPS).

OFERTA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5